Fibroblast (Fibrocell) Kök HücreFibroblast hücre gençleştirme yöntemi, zamanı geriye çeviren bir hücresel tedavi yöntemidir. Fibroblast hücre gençleştirme tekniği sayesinde kendi hücreniz çoğaltılarak özel enjeksiyon teknikleri ile cildinize enjekte edilir, böylece dokunun eski canlılık, parlaklık ve sıkılığını kazanması sağlanır.
 

Fibroblast Hücre Gençleştirme Yöntemi Nasıl Uygulanır?

Fibroblast hücre gençleştirme yönteminde öncelikle kulak arkasından 3 mm. çapında doku örneği alınır. Alınan doku, gelişmiş ileri teknoloji laboratuar şartlarında otolog hücre kültürleri vasıtasıyla özel bir işleme tabi tutulur ve fibroblast hücreleri üretilir. 4 hafta sonunda, fibroblast hücreleri uygulamaya hazır hale gelir.

Uygulama 3 seans halinde yapılır ve her seansta cildinize 20 – 40 milyon arası fibroblast hücresi enjekte edilir. Toplamda cildinize ortalama 100 milyon fibroblast hücresi verilmiş olur.

Cilde enjekte edilen genç ve taze fibroblast hücreleri, bırakıldıkları bölgede faaliyete geçerek kollajen ve elastin üretimi yaparlar; ciltte kuvvetli bir anti-aging aktivite göstererek cildi sıkılaştırırlar. Böylece doğal bir şekilde cilt gençleştirme ve canlandırma etkisi sağlanmış olur.

Fibroblast Hücre Gençleştirme Nerelere Uygulanabilir?

Fibroblast hücre gençleştirme ile cildin gençleşmesi istenilen yüz, boyun, dekolte, el gibi farklı bölgelerine  rahatlıkla uygulanabilir.

Fibroblast Hücre Gençleştirme Yönteminin Avantajı Nedir?

Fibroblast (Fibrocell), FDA tarafından onaylanmış bir yöntemdir ve diğer anti-aging uygulamalarına göre etkisi çok daha uzun sürelidir. Ayrıca kişinin kendi hücresi kullanıldığından doğal bir yöntem olup yan etkisi yoktur. Bu yöntem Avrupa ve Amerika’da birçok ünlü tarafından uygulanmaktadır. 

Daha fazla bilgi almak ve randevu talebi için aşağıdaki lütfen formu doldurunuz. Bize (532) 767 16 41 veya (212) 324 0 324 numaralı telefonlardan da ulaşabilirsiniz.
Adınız & Soyadınız*
Telefon Numaranız*
E-Posta Adresiniz*
Ülke*
Dil
Mesajınız*
Güvenlik Kodu* Yenile