Diyet Yemek Paketi

Kişiye özgü hazırlanan günlük yemek paketleri her sabah saat 7:00 – 9:00 arası istenen adrese teslim edilir. Yemek paketleri 5-6 öğün şeklinde, bir günlük, kişilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak kalori, karbonhidrat, protein, yağ, vitamin ve mineral açısından dengeli ve yeterli gıdalardan oluşur.

Yemekler hazırlama koşulları ve hijyen açısından oldukça dikkatli, bu işte eğitimli kişilerden oluşan bir ekip tarafından hazırlanıp, sunulmaktadır.

Ücretsiz Danışma
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad,soyad, telefon numarası, adres ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemizden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirmeye yönelik olarak olmak üzere iş ortaklarımızca talebinizi gerçekleştirme amacına uygun olmak üzere kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...