Gıda İntolerans Testi

Sevdiğiniz, sağlıklı olduğunu bildiğiniz gıdalar bile bazı sağlık sorunlarınızın, kilonuzun nedeni olabilir. Imo Pro Plus 300  “Gıda Duyarlılık Testi” hangi gıdalarla barışık olmadığınızı size gösterebilir.

Gıda intoleransı nedir?

Bazı gıdalara karşı vücudun göstermiş olduğu tepkilerle oluşan sağlık sorunlarıdır.

Besinler bize neden ve nasıl dokunur?

Bazı gıdalar bazı bedenlerde uyumsuzluk oluşturur ve vücut o gıdaları yabancı bir madde gibi algılayarak savunma sistemini harekete geçirir. Aslen vücudumuzun askerleri olan savunma sistemlerimizin gereksiz ve uzun vadede uyarılması ise kronik hastalıklara sebep olur. Ruh ve beden sağlığımızı bozar.

Bu rahatsızlıklar:

• Kronik mide – bağırsak hastalıkları,

• Kronik yorgunluk sendromu,

• Migren,

• Nörodermotit ve sedef gibi cilt hastalıkları,

• Eklem rahatsızlıkları,

• Romantizmal hastalıklar,

• Tip II diyabet,

• Fibromiyalji,

• Fazla ve aşırı kilo (Obezite)

Imu Pro 300 olarak adlandırdığımız uygulama; besin maddelerinin insan bünyesi ile uyumsuzluk sonucu ortaya çıkabilecek rahatsızlıkları ve bunları giderecek özel beslenme tavsiyelerini içeren bir tanı ve tedavi programıdır.

Gıda İntolerans Testi nasıl yapılıyor?

Imu Pro testleri için sizden alınan 5cc kan örneği özel bir Laboratuvarda test edilir ve kanınızda gıdalara karşı oluşan IgG antikorlarının tespiti yapılır. 10 – 14 gün sonra size kişisel test sonuçlarınız ve size göre düzenlenen özel beslenme planınız belirlenir.

Ücretsiz Danışma
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad,soyad, telefon numarası, adres ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemizden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirmeye yönelik olarak olmak üzere iş ortaklarımızca talebinizi gerçekleştirme amacına uygun olmak üzere kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...