Vücut Analizi

Vücut analizi basit ve de hızlı bir yöntemle vücudumuz hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlar. Vücudumuzun yapı taşları olan yağ, su, kemik, kas değerleri belli oranlarda bulunmaktadır. Çeşitli problemlere bağlı olarak bu bileşenler arasındaki oranların değişimi vücut deformasyonu ile seyreden çeşitli hastalıkların ortaya çıkmasına sebep olabilir. Bu nedenle kişinin doku bileşen durumlarının saptanması; sağlıklı doku düzeyleri hakkında fikir sahibi olmak, olası beden ihtiyaçlarını öğrenmek ve yapılacak tedavileri belirlemek açısından son derece önemli ve faydalıdır.

Kliniğimizde kullandığımız vücut kompozisyon analizinde BIA adı verilen, el ve ayaklara temas eden elektrotlar yardımı ile yapılan elektriksel ölçümler ile vücut suyu, yumuşak doku ve yağ miktarlarını ölçmekteyiz.

Ücretsiz Danışma
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad,soyad, telefon numarası, adres ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemizden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirmeye yönelik olarak olmak üzere iş ortaklarımızca talebinizi gerçekleştirme amacına uygun olmak üzere kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...