Kaş, Sakal ve Bıyık Ekimi

Fue yöntemi ile kaş, sakal, bıyık ayrıca favori ekimi de yapılabilir. Seyrelmiş, dökülmüş, genetik olarak hiç saç olmayan bölgelere, yara ve yanık izlerini kapatmada, kaşlarda kalıcı makyaj olan bölgenin üzerine de ekim yapılabilir. Öncelikle ense bölgesindeki saçın içerisindeki küçük bir alandan saçlar kısaltılarak kökler alınır ve 2-3 saat içerisinde ekim gerçekleşir. Hasta işlem öncesi ve sonrasında ağrı hissetmez.

Ekilen sakal ve bıyığın traş edilebilmesi için 10-12 gün beklemek gerekir. Traş ters yönde yapılmamalıdır. Düzgün kalıcı görüntü 7-8 ay sonra gerçekleşir.

Ücretsiz Danışma
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad,soyad, telefon numarası, adres ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemizden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirmeye yönelik olarak olmak üzere iş ortaklarımızca talebinizi gerçekleştirme amacına uygun olmak üzere kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...