Saç Dökülmesi Tipleri

Günlük normal kabul edilen saç dökülmesi ortalama 50-100 saç telidir.

Saç dökülmesi tipleri başında erkek tipi saç dökülmesi gelir. Bu tip dökülmede alın veya başın orta bölümünde belirgin şekilde saç kaybı görülür. Kadın tipi saç dökülmesi ise saçın genelini ilgilendiren zayıflama ve seyrelme şeklinde ortaya çıkar.

Saç dökülmesini durdurmak için saç mezoterapisi, PRP ve ilaç tedavisi kullanılabilir.

Saç dökülmesinde hangi yöntemin sizin saçınıza daha çok fayda sağlayacağına karar verebilmek için Uzman Doktorlarımızdan randevu almanızı tavsiye ederiz.

Ücretsiz Danışma
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad,soyad, telefon numarası, adres ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemizden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirmeye yönelik olarak olmak üzere iş ortaklarımızca talebinizi gerçekleştirme amacına uygun olmak üzere kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...