Saç Tedavisinde PRP

Kendi kanınızdan elde edilen trombositlerin, özel işlemlerden geçirilerek, saç ekimi yapılan ya da seyrekleşip incelen bölgedeki saç köklerine ince uçlu enjektör yardımı ile enjekte edilmesidir. PRP tedavisi, kendi kanınız ve doğal proteinlerin karışımından oluştuğundan tedavi sonrası herhangi bir alerjik reaksiyon ya da enfeksiyon riski görülmez. PRP tedavisi sayesinde saç kökleri daha canlı, daha parlak ve daha güçlü hale gelir.

PRP (Platelet Rich Plasma), seyrekleşmiş ancak tam dökülmemiş saçlara sahip bay ve bayanlarda tedavi amaçlı kullanılır. PRP yöntemi ayrıca her saç ekiminde destek tedavisi olarak uygulanabilir.

Ücretsiz Danışma
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad,soyad, telefon numarası, adres ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemizden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirmeye yönelik olarak olmak üzere iş ortaklarımızca talebinizi gerçekleştirme amacına uygun olmak üzere kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...