İsom Tıp Merkezi

İsom Tıp Merkezi; 2000 yılında İstanbul’un ilk özel “Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi” olarak kuruldu. 15 yılda, 20 binden fazla insana 7/ 24 saat hizmet veren  “diz, boyun, kalça, omuz, el ve el bileği, ayak ve ayak bileği, bel, sırt” gibi Ortopedik hastalıklarda ve Fizik Tedavi konusunda sağlık hizmeti veren İsom Tıp Merkezi; bünyesine “Medikal Estetik” ve “Diyet & Beslenme”  branşlarını da ekleyerek daha kapsamlı olarak sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir.
 
ISOM olarak ortopedik rahatsızlıklarınızdaki ağrılarınızın farkındayız, bu nedenle ağrı hissetmeden hareket özgürlüğüne kavuşmanız için sizlere  kaliteli sağlık hizmeti sunuyoruz. ISOM olarak özellikle İstanul ortopedi muayene, diz, boyun, kalça, omuz, el ve el bileği, ayak ve ayak bileği, bel, sırt rahatsızlıkları, İstanbul fizik tedavi bölümlerinde geniş bir yelpazede sağlık hizmeti sunuyoruz. Uzmanlık alanımız akut durumlardan kırık, spor yaralanmaları, uzun süren kronik rahatsızlıklardan, ortopedi ameliyatları, diz protezi, kalça protezi gibi birçok alanı kapsamaktadır.
 
Isom, İstanbul’da Ortopedi ve Fizik Tedavi bölümleri ile hastalarımızın şikayetlerini azaltmayı, önlemeyi ve ağrılarından kurtulmaları için konularında Uzman fizyoterapistleri ile sizlere hizmet vermektedir. İstanbul Levent’teki konumu itibariyle hem İstanbul Anadolu yakasında hem de İstanbul Avrupa yakasında Fizik Tedavi hizmetini sunmaktadır.