NLite V Lazer Tedavisi


 
NLite V tedavisi ile kırışıklıklar azalır, akneli cilt onarılır, damar lezyonları tedavi edilir, cildiniz yenilenir ve gençleşir.

Smart Pulse Lazer ışığı içeren NLite V özellikle kazayağı diye adlandırdığımız göz çevresi kırışıklıklarında, dudak çevresi, tüm yüz ve boyundaki kırışıklık tedavisinde uygulanabilir. Hızlıdır, ağrı hissedilmez. Boyun, yüz, dekoltede bir seans uygulaması 30 dakikadan uzun sürmez.

Akne ve skar problemlerinde, Smart Pulse Lıght Lazer, bakterileri öldürerek enfeksiyonu azaltır. Kollagen ve elastin yapımını arttırarak akne skarlarını düzeltir.

Yüksek enerji ile damar lezyonlarını tedavi eder. Problemli olan damar lezyonlarını  (spider venler, port-wine, rosacea gibi ) ortadan kaldırarak hasarsız, sağlıklı cilt oluşturur. Halk arasında şarap lekesi denen kırmızı lekeler düzelir. Kılcal damar lezyonlarında da çok başarılıdır.

NLite V Etki Süresi Nedir?

Lezyonların durumuna göre bir aylık aralarla 2-3 seans gerekebilir. Akne tedavi etkisi 9 aydır. Kırışıklık tedavisi ise 12 ayda tekrar edilebilir. Damar tedavisi kalıcıdır.