Nos Prestations

Ortopedi, saç ekimi, plastik cerrahi ve daha fazlası için, hizmetler butonuna tıklayarak bilgi ve randevu detaylarına erişebilirsiniz.

Centre Médical ISOM

Sunduğumuz hizmetleri yakından inceleyin, Türkiye'nin en iyi ortopedi hastaneleri arasında yer alan kurumumuzdan online randevu oluşturarak bugün bir adım atın.

Mieux nous connaître

Centre Médical ISOM

Approche Multidisciplinaire

Regardez de plus près tous les services offerts par ISOM.

Ortopedi ve travmatoloji alanında çıktığımız yolculukta, çok yönlü profesyonel yaklaşım sayesinde; estetik cerrahi, saç ekimi, kozmetik dermatoloji gibi konuları da bünyemize dahil ettik. Bu bağlamda Türkiye'nin önde gelen estetik hastanesi olmak için vizyonumuzu belirleyerek hedeflerimizi koyduk. Sizlere; Fizik tedavi, plastik cerrahi, saç ekimi, medikal estetik, ortopedi konularında hizmet vermeyi sürdürecek, yakın zamanda bünyemize farklı branşları da katacağız.


Contactez-nous

Formulaire d'information et de Rendez-vous

Remplıssez le formulaıre et nous vous appellerons.

Déclaration de Confidentialité

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad,soyad, telefon numarası, adres ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemizden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirmeye yönelik olarak olmak üzere iş ortaklarımızca talebinizi gerçekleştirme amacına uygun olmak üzere kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...