Anlaşmalı Kurumlar

Anlaşmalı Şirketler

Anlaşmalı şirketler ve kurumlar hakkında bilgi alarak, listeden kendi şirketinizi seçerek tedavi sürecinizi başlatın.

Devami

Anlaşmalı Oteller

Anlaşmalı olduğumuz otelleri inceleyerek, tedavi sürecinizi listeden otel seçerek başlatın. Ayrıca misafirlerimizi konaklattığımız otelleri de bu listede bulabilirsiniz.

Devami

Anlaşmalı Havayolu Şirketleri

Anlaşmalı olduğumuz havayolu şirketlerini inceleyin, hem misafirlerimizi taşıdığımız firmalara erişin, hem de anlaşmalı hizmetleri inceleyin

Devami
Bilgi ve Randevu Formu
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad, soyad, telefon numarası, e-posta ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemiz üzerinden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirme doğrultusunda olmak üzere iş ortaklarımızca amacına uygun olarak kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...