Hakkımızda

“İstanbul’da Ortopedi & Fizik Tedavi, Medikal Estetik & Diyet, Saç Ekimi, Plastik Cerrahi Konularında Branşlaştık.”

Başından beri branşlaşmanın önemine inandık. ISOM olarak, bu inancımızı pratiğe aktardık. 2000 yılında İstanbul’un ilk özel “Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi”ni kurduk. 10 yılda, 20 binden fazla insana sağlık hizmeti verdik. Boyun hastalıkları, omuz hastalıkları, dirsek hastalıkları, el ve elbileği hastalıkları, ayak ve ayak bileği hastalıkları, kalça hastalıkları, bel hastalıkları gibi Ortopedik hastalıklarda branşlaşma yoluna gidildi. Yıllar içinde ortopedi branşına, fizik tedavi & rehabilitasyon, plastik cerrahi ve medikal estetik gibi destekleyici branşları da ekledik. Böylece bir “tam hizmet” Ortopedi Tıp Merkezi olduk .

“Sağlık Hizmetinin Kesintisiz Olması Gerektiğine İnanıyoruz.”

İSOM, tam donanımlı ambulansı ve uzman kadrosu ile “7 gün / 24 saat” Ortopedi ve Acil Travmatoloji hizmeti sunmaktadır.

“Modern Teşhis Yöntemlerini ve Tıbbi Literatürü Yakından Takip Ediyoruz.”

Teşhis ve tedavinin her aşamasında teknolojiden yararlanıyoruz ve deneyimlerimizi meslektaşlarımızla yaptığımız görüş alış-verişi ile birleştiriyoruz. Uzmanlıklarımızı paylaşıyoruz ve en iyi sağlık hizmetini ve en etkili tedavi sürecini titizlikle planlıyoruz.

“Tüm Birimleri Tek Bir Yapıda Sunuyoruz.”

Modern donanımlı ameliyathane, anestezi ve re-animasyon, fizik tedavi ve rehabilitasyon, laboratuvar, röntgen gibi tüm birimler aynı çatı altında ve koordineli bir şekilde çalışıyor en iyi sağlık hizmetini tam zamanında sunuyor.