Blog

Ozon Tedavisi Hakkında Bilmedikleriniz!

Ozon tedavisi nedir? Üç oksijen molekülünün birleşimiyle meydana gelen ozon gazı, virüs ve bakteri gibi zararlı olan organizmalar üzerinde etkili olan bir uygulamadır. Ozon tedavisinin bu etki düzeyine sahip olması, birçok tedavinin başarılı geçmesini sağlamaktadır. Ozon gazının virüs ve bakterilerin zararlı organizmalarına karşı koruyucu etkisi keşfedildikten sonra, ilk olarak dezenfekte amacıyla yüz temizliğinde bu gaz kullanılmıştır. Günümüzde ise antiseptik etkisinden dolayı, iltihabın giderilmesi, bağışıklık düzenleme ve ağrının azaltılması amacıyla kullanılmaktadır. Bu gibi durumlarda, ozon gazının büyük bir etkiye sahip olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda, medikal anlamda da farklı birçok branşta ozon gazının kullanıldığını görebilirsiniz.

Devamını oku

Glutatyon Tedavisi Nedir?

Son dönemlerde adından sıkça söz edilen ve oldukça yaygın olarak kullanılan bir tedavi yöntemi olarak bilinir. Glutatyon tedavisi nedir sorusunun cevabı en genel tanımı ile; vücuttaki glutatyon seviyesinin artırılmasına yardımcı olmak amacı ile damardan glutatyon verilmesi işlemidir.

Devamını oku
Bilgi ve Randevu Formu
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad, soyad, telefon numarası, e-posta ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemiz üzerinden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirme doğrultusunda olmak üzere iş ortaklarımızca amacına uygun olarak kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...