Gençlik Aşısı Ne İşe Yarar?

Gençlik aşısı yüzün hacim olarak düzeltilmesi ve dokuların yeniden yapılandırılmasıyla, yüzde tümüyle gençleşme sağlayan bir enjeksiyon tedavisidir. Olağanüstü esneklik özelliklerine sahip olması nedeniyle gençlik aşısı uygulamasıyla, yüz yapısında doğallığı ve yenilenmeyi bir araya getiren gençleşme elde edilmektedir. Kusursuz görünüm ve doğal yapıyı eşsiz bir tarzda yüzünüze yansıtan gençlik aşısı bunu, üstün hacim ve dolgu etkisinin yanı sıra dokuların gerçekten yenilenmesiyle başarmaktadır. Cildinizde esneklik, hidrasyon, pürüzsüz  yapı, kırışıklıkların giderilmesi ve dokuların yenilenmesi anlamında, sahici bir gençleşme yaşanmaktadır.

Bilgi ve Randevu Formu
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad, soyad, telefon numarası, e-posta ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemiz üzerinden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirme doğrultusunda olmak üzere iş ortaklarımızca amacına uygun olarak kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...