NLite V Lazer Tedavisi

NLite V tedavisi ile kırışıklıklar azalır, akneli cilt onarılır, damar lezyonları tedavi edilir, cildiniz yenilenir ve gençleşir.

Smart Pulse Lazer ışığı içeren NLite V özellikle kazayağı diye adlandırdığımız göz çevresi kırışıklıklarında, dudak çevresi, tüm yüz ve boyundaki kırışıklık tedavisinde uygulanabilir. Hızlıdır, ağrı hissedilmez. Boyun, yüz, dekoltede bir seans uygulaması 30 dakikadan uzun sürmez.

Akne ve skar problemlerinde, Smart Pulse Lıght Lazer, bakterileri öldürerek enfeksiyonu azaltır. Kollagen ve elastin yapımını arttırarak akne skarlarını düzeltir.

Yüksek enerji ile damar lezyonlarını tedavi eder. Problemli olan damar lezyonlarını  (spider venler, port-wine, rosacea gibi ) ortadan kaldırarak hasarsız, sağlıklı cilt oluşturur. Halk arasında şarap lekesi denen kırmızı lekeler düzelir. Kılcal damar lezyonlarında da çok başarılıdır.

NLite V Etki Süresi Nedir?

Lezyonların durumuna göre bir aylık aralarla 2-3 seans gerekebilir. Akne tedavi etkisi 9 aydır. Kırışıklık tedavisi ise 12 ayda tekrar edilebilir. Damar tedavisi kalıcıdır.

Bilgi ve Randevu Formu
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad, soyad, telefon numarası, e-posta ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemiz üzerinden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirme doğrultusunda olmak üzere iş ortaklarımızca amacına uygun olarak kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...