GençlikAşısı | ZamanıDurduranGençlikAşısı |Bioexpander

Düz ve çapraz bağlar içeren iki farklı Hyalüronic Asitten oluşan Bio Expander; cilde yaygın bir şekilde ve özel teknikle verilerek mezolift etkisi oluşturur. Orta yüzün yukarı doğru toparlanmasını, cildin çok daha diri görünmesini sağlar. Bio Expander; cilt altına kolaylıkla yerleşir ve deforme olan cilt dokularını destekler, hacim kazandırır, doğal görüntüyü bozmaz.

Yanak boşlukları, alın kenarları, göz çevresi çukuru ve çene ovalinin yanı sıra dekolte, el üstleri ve alında da hacim sağlamada kullanılır. Bir kanül yardımıyla tüm yüze dağıtıldığı için ciltte morarma riski hemen hemen yok denecek kadar azdır. Ciltte operasyon izi oluşmaz. Uygulamadan sonra günlük yaşama hiç aksatmadan devam edilebilir.

Uygulanacak miktar ve seans sayısı, kişinin yaşı, cildinin yapısı ve doku kaybına göre doktorumuz tarafından belirlenir.

Bilgi ve Randevu Formu
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad, soyad, telefon numarası, e-posta ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemiz üzerinden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirme doğrultusunda olmak üzere iş ortaklarımızca amacına uygun olarak kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...