Ultrason ve Radyo Frekans

Problarla yüz cildine masaj yaptırır gibi uygulanan ultrason, ciltte yarattığı masaj ve vibrasyonla kollajen stimülasyonu yarattığı gibi mikro dolaşımda yaptığı hızlanma ile de dokudaki canlanmayı ve oksijenasyonu arttırır. Cildin esnekliğini azaltır. Ayrıca probların yardımı ile istenilen kozmetiklerin %60 oranında emilimi sağlanır. Daha canlı, parlak, esnekliği azalmış, toparlanmış bir cilt oluşur.

Ultrason ve radyo frekans; yüz esnekliği, lokal yağlanma, inatçı selülitler ve cilt esnekliğinde faydalıdır.

Ağır osteoporoz, tümörler, hamileler, uygulama bölgesinde enfeksiyon olan kişilere önerilmez.

Uygulamalar hastanın durumuna göre haftada 2-3 seans şeklindedir. Yüz uygulamalarında 8-10 seanslık bir kür uygulamak gerekir. Vücut uygulama süresi probleme göre değişiklik gösterir.

Bilgi ve Randevu Formu
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad, soyad, telefon numarası, e-posta ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemiz üzerinden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirme doğrultusunda olmak üzere iş ortaklarımızca amacına uygun olarak kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...