Saç Tedavisinde Fibroblast (Fibrocell) Kök Hücre

Fibroblast (fibrocell) hastanın kendi hücrelerinden elde edilen, zamanın etkilerini geriye çeviren Otolog Fibroblast Hücresel Tedavi yöntemidir.

Fibroblast Hücre Gençleştirme Yöntemi Nasıl Uygulanır?

Fibroblast hücre gençleştirme yönteminde öncelikle kulak arkasından 3 mm. çapında bir doku örneği alınır. Alınan doku, gelişmiş ileri teknolojili laboratuar şartlarında otolog hücre kültürleri vasıtasıyla özel bir işleme tabi tutulur ve fibroblast hücreleri üretilir. 4 hafta sonunda, fibroblast hücreleri uygulamaya hazır hale gelir.

Uygulama 3 seans halinde yapılır ve her seansta cilde veya saç derisine 20 – 40 milyon arası fibroblast hücresi enjekte edilir. Toplamda ortalama 100 milyon fibroblast hücresi verilmiş olur.

Cilde veya saç derisine enjekte edilen genç ve taze fibroblast hücreleri, bırakıldıkları bölgede faaliyete geçerek kollajen ve elastin üretimi yaparlar; ciltte veya saç derisinde kuvvetli bir anti-aging aktivite gösterirler. Böylece doğal bir şekilde cilt gençleştirme ve saçların güçlenmesi sağlanmış olur..

Fibroblast Hücre Gençleştirme Nerelere Uygulanabilir?

Fibroblast hücre gençleştirme ile cildin gençleşmesi istenilen yüz, boyun, dekolte, el gibi vücudun farklı bölgelerine ve saçlarını güçlendirmek isteyen bay ve bayanlara rahatlıkla uygulanabilir.

Fibroblast Hücre Gençleştirme Yönteminin Avantajı Nedir?

Fibroblast (Fibrocell), FDA tarafından onaylanmış bir yöntemdir ve diğer anti-aging uygulamalarına göre etkisi çok daha uzun sürelidir. Ayrıca kişinin kendi hücresi kullanıldığından doğal bir yöntem olup yan etkisi yoktur. Bu yöntem Avrupa ve Amerika’da birçok ünlü tarafından uygulanmaktadır.

Ücretsiz Danışma
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad,soyad, telefon numarası, adres ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemizden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirmeye yönelik olarak olmak üzere iş ortaklarımızca talebinizi gerçekleştirme amacına uygun olmak üzere kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...