Kılcal Damar Tedavisi

Doğuştan veya sonradan oluşan nedenlerle kılcal damar genişlemeleri, şarap lekeleri, kırmızı cilt, varis gibi sorunlar ortalama %65 kişide görülür. Kliniğimizde yüz, vücut ve bacakta bulunan kılcal damar ve şarap lekeleri VPL ve NLite V Lazer ile doktorumuz tarafından muayene sonucu verilecek kararla tedavi edilir. Kılcal damar tedavisi, kılcal damar çatlaması, şarap lekeleri tedavisi kişinin muayene sonucuna göre 2-4-6 haftalık seanslar şeklinde programlanabilir.

Bilgi ve Randevu Formu
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad, soyad, telefon numarası, e-posta ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemiz üzerinden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirme doğrultusunda olmak üzere iş ortaklarımızca amacına uygun olarak kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...