Mezoterapi

Mezoterapi

Mezoterapi cildin mezoderm tabakasına küçük enjeksiyonlar şeklinde yapılan bir tedavi yöntemidir. Enjekte edilenlerin içinde vitamin, mineral, hormon ve protein gibi maddelerin derinin ektoderm ve endoderm arasında bulunan mezoderm tabakasına enjekte edilmesidir. Uygulanan bölge ilaç içeriğine bağlı olarak iyileşme başlar.

Hangi durumlarda uygulanır?

Kozmetikten ağrı tedavisine kadar çok geniş bir alandır uygulanabilir. Kurumumuzda çoğunlukla baş-boyun-bel ağrıları ve tendon ağrılarında kullanılmaktadır.

  • Mezoterapi’de enjeksiyon içindeki ilaç yardımıyla bölgede iyileşme beklenir.

Nasıl uygulanır?

İlaç derinin ortasında ki mezoderm tabakasına ağrısız bir şekilde ufak enjeksiyonlar yoluylar verilir. Ağrılı bir uygulma değildir, enjeksiyondan sonra hasta hayatına normal bir şekilde devam edebilir.

Ek Bilgi:

Mezoterapi her ne kadar uygulaması basit bir tedavi yöntemi gibi gözüksede, enjekte edilen içeriğin doğru bir şekilde belirlenmesi ve uzman bir hekim tarafından uygulanması en önemli esastır.

Bilgi ve Randevu Formu
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad, soyad, telefon numarası, e-posta ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemiz üzerinden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirme doğrultusunda olmak üzere iş ortaklarımızca amacına uygun olarak kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...