Kandan Kök Hücre Uygulaması

Kandan Kök Hücre Uygulamasına Total Nucleated Blasts Sistem adı verilmektedir. Yeni gelişen filtre sistemleri sayesinde uygulanabilen anti aging yöntemlerinden biridir. Kişiden alınan 20-30 cc kadar kan çok özel filtreden geçirilir ve ayrıştırılan hücreler, özel bir teknikle kişinin serumu ile yıkanarak filtreden alınır. Kandan ayrıştırılarak hazırlanan bu kök hücreler hasarlı bölgelere daha yoğun olmak üzere özel tekniklerle cilde verilir. Kök hücre ayrıştırma tekniği ile yapılan kök hücre tedavisi, daha genç bir cilt oluşumunu sağlar. Tüm bu işlemler kişinin kendi dokusu olduğu için yan etkileri olmayan yöntemlerdir. Kök hücre tedavisi ile kısa zamanda cildinizin toparlanmasını sağlayabilirsiniz.

Bilgi ve Randevu Formu
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad, soyad, telefon numarası, e-posta ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemiz üzerinden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirme doğrultusunda olmak üzere iş ortaklarımızca amacına uygun olarak kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...