Spor Yaralanmaları & Artroskopik Cerrahi

Aşil Tendiniti

Aşil tendiniti, baldır kaslarından topuğa kadar uzanan sert bant olan aşil tendonunun iltihabıdır. Baldır kasları ve...

Devamini Oku

Tibial Periostit

Tibial periostit, baldırın etrafındaki kaslara gelen zarardan kaynaklanan ağrıdır. Genel sebebi; uzun süre...

Devamini Oku

Spor yaralanmaları, günümüzde sporcunun bir an önce spora dönebilmesi için, eklemler tam olarak açılmadan kapalı yöntemlerle tedavi edilmektedir. Kameraların ve özel aletlerin kullanıldığı bu yöntemlere artroskopik cerrahi adı verilir.

Bilgi ve Randevu Formu
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad,soyad, telefon numarası, adres ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemizden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirmeye yönelik olarak olmak üzere iş ortaklarımızca talebinizi gerçekleştirme amacına uygun olmak üzere kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...