Fizik Tedavi

İsom Fizik Tedavi

İsom Tıp Merkezi; 2000 yılında İstanbul’un ilk özel “Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi” olarak kuruldu. 15 yılda...

Devamini Oku

Osteoporoz

Osteoporoz, kemik yoğunluğunda sürekli bir azalma olması sonucunda kemiklerin güçsüzleşerek kırılmaya daha...

Devamini Oku

İsom Tıp Merkezi; 2000 yılında İstanbul’un ilk özel “Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi” olarak kuruldu. 15 yılda, 20 binden fazla insana 7 gün 24 saat “diz, boyun, kalça, omuz, el ve el bileği, ayak ve ayak bileği, bel, sırt” gibi Ortopedik hastalıklarda ve Fizik Tedavi konusunda sağlık hizmeti veren İsom Tıp Merkezi; bünyesine “Medikal Estetik” ve “Diyet & Beslenme”  branşlarını da ekleyerek daha kapsamlı olarak sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir.
 
İsom vücudumuzdaki eklemler, kemikler, yumuşak dokuda meydana gelen rahatsızlıkların tedavisi için alanında uzman fizyoterapistler ile İstanbul’da geniş kapsamlı fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti sunmaktadır. Kişinin ihtiyacına ve özel durumuna gore kişiye özel tedavi planı geliştirip tedavi hizmeti vermekte olup kişinin en çok fayda sağlayacağı şekilde fizik tedavi rehabilitasyon programı hazırlanmaktadır.
 
İsom olarak insanların güçlü olmaları ve hayatta en iyiyi yaşamayı hak ettiklerinin inancı içerisindeyiz. Hayatınızda daha iyi bir gelişme sağlayarak daha aktif ve daha dinamik yaşamanızı sağlamak amacıyla farklı fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetleri sunmaktayız. Sizde veya sevdiklerinizde fizik tedavi veya ortopedik rahatsızlıkları ile ilgili şikayetleriniz varsa, bize Ortopedi ve Fizik Tedavi konularında başvurabilirsiniz.
 
İsom Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünde aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

Boyun Fıtıkları

Bel Fıtıkları

Omuz Hastalıkları

Fibromiyalji

Myofasial Ağrı Sendromu

Romatoid Artrit

Ankilozan Spondilit

Seronegatif Artritler

Behçet Hastalığı

Kırık Rehabilitasyonu

Artroskopik Ön Çapraz Bağ

Artroskopik Menisektomi Rehabilitasyonu

Endoprotez Rehabilitasyonu

Fasial Paralizi

Periferik Sinir Yaralanması Rehabilitasyonu

Polinöropati Rehabilitasyonu

 

Bilgi ve Randevu Formu
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad, soyad, telefon numarası, e-posta ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemiz üzerinden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirme doğrultusunda olmak üzere iş ortaklarımızca amacına uygun olarak kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...