Ameliyatsız gençleşme | Ameliyatsız Lifting | AğTekniğiyle Gençleşme

Ağ ile ameliyatsız lifting tedavisinde kişinin yüzünde ve vücudunda kısa zamanda gençleşme sağlanır. Bu teknik kollardaki sarkmalar, göbek, basen, bacak, diz üstü, sırt, göğüs dekoltesi gibi bölgelerde de gençleşme sağlar. Bu teknikte vücutta eriyen doğal ipler kullanılır. 

İplikle Lifting tedavisi :

Burun-ağız derin çizgilerini düzeltmek,

Düşük kaşları kaldırmak,

Sarkmış çene çizgisini kaldırmak,

Alın ve boyun kırışıklıklarını düzeltmek,

Orta yüz(yanak) sarkmalarını kaldırmak,

Çene altı ve boyun sarkmalarını kaldırmak,

Karın, kol, bacak sarkmalarını  kaldırmak

amacıyla kadın ve erkeklere uygulanan tedavidir.

Bu uygulama batı tıbbının iplikle kaldırma felsefesi ile aynı zamanda doğudaki akupunktur terapisindeki iplik yerleştirme anlayışından ilham alınarak geliştirilmiş bir tedavidir. Bu uygulama ile biyolojik olarak absorbe edilen/antimikrobiyal flamentlerle cilt yenilenir ve doku kaldırıcı bir etki oluşur.

İğneler cildin derialtı veya SMAS bölgelerine yerleştirilir, iğne çıkarılırken iplikler dokuda bırakılır. Kullanılan iplikler PDO(polidioxinone), tamamen eriyebilen ve vücutta kalıcılığı olmayan ürünlerdir. İpliklerin etrafında kanallar halinde yeni kolajen yapıları oluşur böylece ciltte iyileştirme ve lifting etkisi görülür. Etki 3 ayda artarak gelişir ve 2 yıl devam eder.

Yan etkisi mevcut mudur?

Komplikasyon yüzdesi düşük bir uygulamadır. Geçici şişlik, morarma görülebilir. İlk günlerde çekme, gerilim hissedebilir, bu his zamanla geçer. Asimetri olabilir, 20 gün sonraki kontrolde düzeltilebilir.

Fiyat ne kadardır?

Her bireyin durumuna göre değişim gösterir. Kullanılacak sayı, cins ve yoğunluğa göre belirlenir.

Uygulama sonrası dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Bir hafta dişçiye gidilmemeli, aşırı yüz hareketlerinden kaçınmak gerekir.
Bir hafta yüz masajı yapılmamalı.
Bir hafta cilt bakımı gibi uygulamalar yaptırılmamalı.
Buhar banyosu, sauna, hamam gibi çok sıcak ve buharlı ortamlardan bir hafta uzak durulmalı.

Diğer estetik uygulamalarla kombine edilebilir mi?

Botox, dolgu, bio-expander vb. diğer estetik uygulamalarla kombine edilebilir.

Aynı gün günlük hayata devam edilebilir mi?

Aynı gün günlük hayata devam edilebilir.

Bilgi ve Randevu Formu
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad, soyad, telefon numarası, e-posta ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemiz üzerinden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirme doğrultusunda olmak üzere iş ortaklarımızca amacına uygun olarak kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...