Saç PRP ve Mezoterapi Uygulamaları

Saç ve saçlı deri de tüm vücudumuz gibi iç ve dış etkenlerden etkilenir. Zaman zaman saçımızın dökülmesinden, matlaşmasından, incelmesinden şikâyet ederiz. Saç canlı yaşayan organımızdır. Saç kökünden üretilir, büyür belli bir zaman sonra kıl kökünden ayrılır ve dökülür. Daha sonra o kıl kökü yeniden saç teli üretir. Günde 50-100 saç dökülmesi normaldir.

Saç PRP yönteminde kişinin kendi kanından hazırlanan Growth Faktörden zengin plazmayı direk olarak saç köklerine vererek yaptığımız tedavidir. Saç ekimlerinden sonra ekilen saçı güçlendirmek için de kullanılan pratik ve etkili bir yöntemdir.

Saç folliküllerini güçlendirmek için Saç Mezoterapisi de uygulanabilir. Kıl köklerine direk olarak saçın beslenmesini sağlayan vitamin ve minerallerin verilmesi yöntemidir. Daha kalın, sağlam, parlak saç oluşması sağlanır, saç dökülmesi azalır.

Saç muayene edildikten sonra PRP ya da mezoterapi uygulamasının seans sayısı belirlenir ve fiyat belirlemesi de toplam tedavi planına göre oluşturulur.

Bilgi ve Randevu Formu
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad, soyad, telefon numarası, e-posta ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemiz üzerinden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirme doğrultusunda olmak üzere iş ortaklarımızca amacına uygun olarak kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...