Fibroblast (Fibrocell) Kök Hücre

Fibroblast hücre gençleştirme yöntemi, zamanı geriye çeviren bir hücresel tedavi yöntemidir. Fibroblast hücre gençleştirme tekniği sayesinde kendi hücreniz çoğaltılarak özel enjeksiyon teknikleri ile cildinize enjekte edilir, böylece dokunun eski canlılık, parlaklık ve sıkılığını kazanması sağlanır.
 

Fibroblast Hücre Gençleştirme Yöntemi Nasıl Uygulanır?

Fibroblast hücre gençleştirme yönteminde öncelikle kulak arkasından 3 mm. çapında doku örneği alınır. Alınan doku, gelişmiş ileri teknoloji laboratuar şartlarında otolog hücre kültürleri vasıtasıyla özel bir işleme tabi tutulur ve fibroblast hücreleri üretilir. 4 hafta sonunda, fibroblast hücreleri uygulamaya hazır hale gelir.

Uygulama 3 seans halinde yapılır ve her seansta cildinize 20 – 40 milyon arası fibroblast hücresi enjekte edilir. Toplamda cildinize ortalama 100 milyon fibroblast hücresi verilmiş olur.

Cilde enjekte edilen genç ve taze fibroblast hücreleri, bırakıldıkları bölgede faaliyete geçerek kollajen ve elastin üretimi yaparlar; ciltte kuvvetli bir anti-aging aktivite göstererek cildi sıkılaştırırlar. Böylece doğal bir şekilde cilt gençleştirme ve canlandırma etkisi sağlanmış olur.

Fibroblast Hücre Gençleştirme Nerelere Uygulanabilir?

Fibroblast hücre gençleştirme ile cildin gençleşmesi istenilen yüz, boyun, dekolte, el gibi farklı bölgelerine rahatlıkla uygulanabilir.

Fibroblast Hücre Gençleştirme Yönteminin Avantajı Nedir?

Fibroblast (Fibrocell), FDA tarafından onaylanmış bir yöntemdir ve diğer anti-aging uygulamalarına göre etkisi çok daha uzun sürelidir. Ayrıca kişinin kendi hücresi kullanıldığından doğal bir yöntem olup yan etkisi yoktur. Bu yöntem Avrupa ve Amerika’da birçok ünlü tarafından uygulanmaktadır.

Bilgi ve Randevu Formu
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad, soyad, telefon numarası, e-posta ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemiz üzerinden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirme doğrultusunda olmak üzere iş ortaklarımızca amacına uygun olarak kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...