Çapraz Bağ Yaralanmaları

Diz ekleminde; eklem içinde eklem bütünlüğünü sağlayan ön çapraz bağ (acl) ve arka çapraz bağ (pcl) olarak adlandırılan 2 adet, diz eklemi dışında ise eklemi destekleyen iç yan bağ ve dış yan bağ olarak adlandırılan 2 adet olmak üzere toplam 4 adet önemli bağ mevcuttur. Düşmeler ve spor yaralanmaları sonucu bu bağlar yırtılabilir. Yan bağların tedavisi, ameliyatsız yöntemlerle tedavi edilebildiği halde çapraz bağ kopmaları, çoğu zaman çapraz bağ ameliyatları ile tedavi edilir.

Bilgi ve Randevu Formu
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad, soyad, telefon numarası, e-posta ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemiz üzerinden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirme doğrultusunda olmak üzere iş ortaklarımızca amacına uygun olarak kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...