Hizmetlerimiz

Ortopedi ve Travmatoloji

Ortopedi ana bölümümüzde yer alan tüm alt birimlere ulaşmak, ayrıntılı bilgi alarak ortopedi hizmetleri randevularınızı oluşturmak için ziyaret edin. Ortopedi alt hizmetlerini incelemeye başlamak için tıklayın.

Devamını Oku

Fizik Tedavi

İsom Tıp Merkezi; 2000 yılında İstanbul’un ilk özel “Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi” olarak kuruldu. 15 yılda...

Devamını Oku

Saç Ekimi ve Saç Tedavileri

Kurumumuzda sunduğumuz saç ekimi ve saç güçlendirici tedaviler hakkında bilgi almak, bu hizmetlerin ayrıntılarına erişmek, size uygun saç ekimi tekniği ve saç güçlendirici tedavileri tespit etmek için hizmet içeriklerini okuyun.

Devamını Oku

Plastik Cerrahi

Burun estetiği, meme estetiği türleri, kliniğimizde uyguladığımız tüm estetik cerrahi ve operasyonlar hakkında bilgi almak, hizmet ayrıntılarını incelemek, fiyatlar konusunda fikir almak için ziyaret edin.

Devamını Oku

Sağlıklı Yaşam

Sağlık Yaşam bölümümüzde yapmakta olduğumuz çeşitli ozon terapi, glutatyon, mezoterapi ve proloterapi gibi hizmelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Devamını Oku
Bilgi ve Randevu Formu
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad, soyad, telefon numarası, e-posta ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemiz üzerinden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirme doğrultusunda olmak üzere iş ortaklarımızca amacına uygun olarak kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...