Hakkımızda

Dr. İsmail Yılmaz ; 2000 yılında İstanbul’un ilk özel “Ortopedi ve Travmatoloji Merkezi” olarak kurdu. 25 yıla yakın bir süredir, 100 binden fazla insana hizmet veren  “diz, boyun, kalça, omuz, el ve el bileği, ayak ve ayak bileği, bel, sırt” gibi Ortopedik hastalıklarda ve Fizik Tedavi konusunda sağlık hizmeti veren merkezimiz bünyesine “Sağlıklı Yaşam”  alanını da ekleyerek daha kapsamlı olmak üzere hastayı hem tedavi etme, hemde yaşam kalitesini arttırma doğrultusunda sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

ISOM olarak ortopedik rahatsızlıklarınızdaki ağrılarınızın farkındayız, bu nedenle ağrı hissetmeden hareket özgürlüğüne kavuşmanız için sizlere kaliteli sağlık hizmeti sunuyoruz. ISOM olarak özellikle  ortopedi muayene, diz, boyun, kalça, omuz, el ve el bileği, ayak ve ayak bileği, bel, sırt rahatsızlıkları, fizik tedavi bölümlerinde geniş bir yelpazede sağlık hizmeti sunuyoruz. Uzmanlık alanımız akut durumlardan kırık, spor yaralanmaları, uzun süren kronik rahatsızlıklardan, ortopedi ameliyatları, diz protezi, kalça protezi gibi birçok alanı kapsamaktadır.

Teşhis ve tedavinin her aşamasında teknolojiden yararlanıyoruz ve deneyimlerimizi meslektaşlarımızla yaptığımız görüş alış-verişi ile birleştiriyoruz. Uzmanlıklarımızı paylaşıyoruz ve en iyi sağlık hizmetini ve en etkili tedavi sürecini titizlikle planlıyoruz.

ISOM, İstanbul’da Ortopedi ve Fizik Tedavi bölümleri ile hastalarımızın şikayetlerini azaltmayı, önlemeyi ve ağrılarından kurtulmaları için konularında uzman fizyoterapistleri ile sizlere hizmet vermektedir. İstanbul Levent’teki konumu itibariyle hem İstanbul Anadolu yakasında hem de İstanbul Avrupa yakasında Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Sağlıklı Yaşam alanlarında kapsayıcı sağlık hizmetini sunmaktadır.

Bilgi ve Randevu Formu
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad, soyad, telefon numarası, e-posta ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemiz üzerinden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirme doğrultusunda olmak üzere iş ortaklarımızca amacına uygun olarak kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...