Vücut Estetiği

Biçimli, güzel vücutlar her kadının ve erkeğin arzusu. Kadınlar gergin bir karın, ince bel, belirgin bel çukuru, yuvarlak, dik bir popo, uzun, düzgün bacaklar, ince ayak bilekleri hayal ediyor. Erkekler ise kaslı bir karın, atletik bir vücut istiyor. Tüm bunlara sahip olmak için öncelikle iyi bir genetik alt yapının olması, bunun da düzenli spor, iyi beslenme ve düzgün yaşama ile desteklenmesi lazım. Ancak hiçbirimiz bu tür bir yaşam konusunda kendimizi yeterince disipline edemiyoruz. Kilo alıp vermeler, kadınlarda gebelik, spora giderek daha az zaman ayırma, geçen yıllar vücudumuzun bozulmasına neden oluyor. Karın kasları gevşiyor, karında ve belde yağlanma başlıyor, basenler kalınlaşıyor, popo sarkıyor. Plastik cerrahi bu tür sorunlar için çeşitli çözüm önerileri sunmakta. Ancak sonuçların korunabilmesi yine hastalara düşüyor; düzenli spor, dengeli beslenme ve sağlıklı bir yaşam biçimi.

Bilgi ve Randevu Formu
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad, soyad, telefon numarası, e-posta ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemiz üzerinden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirme doğrultusunda olmak üzere iş ortaklarımızca amacına uygun olarak kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...