Oksijen ve Vitamin Tedavisi

Saf hale getirilmiş oksijen, antioksidan özellikteki, A,E,C vitaminleri ile cilde püskürtülür. Oksijen tedavisi ile daha canlı bir cilde hemen kavuşabilirsiniz.

Oksijen ve vitamin terapi ile cilt yüzeyinde;

·         Yaşlanma süreci geciktirilmekte,

·         Cilt sıkılaştırılmakta,

·         Saç ve saçlı deri güçlendirilmekte,

·         Cildin kuruma problemleri azaltılmakta,

·         Akne problemleri iyileştirilmekte,

·         Cildin nemi artırılmaktadır.

Bilgi ve Randevu Formu
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad, soyad, telefon numarası, e-posta ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemiz üzerinden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirme doğrultusunda olmak üzere iş ortaklarımızca amacına uygun olarak kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...