Sağlıklı Yaşam

Ozon Terapi

Ozon terapi vücutta doğal bir şekilde rejenerasyon başlatarak rahatsızlıklarınızın üstesinden gelmenizi sağlar.

Devamını Oku

Mezoterapi

Mezoterapi cildin mezoderm tabakasını yapılan ufak enjeksiyonlar şeklinde yapılan ağrısız bir tedavi yöntemdir. Detaylı bilgi için tıklayın.

Devamını Oku

Proloterapi

Proloterapi kas ile kemiklerin bileştiği noktalara yapılan ve uygulanan bölgede kanlanmayı arttıran bir tedavi yöntemidir.

Devamını Oku
Bilgi ve Randevu Formu
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad, soyad, telefon numarası, e-posta ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemiz üzerinden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirme doğrultusunda olmak üzere iş ortaklarımızca amacına uygun olarak kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...