Proloterapi

Proloterapi Nedir?

Proloterapi kemiler ile kasların birleştiği noktalara enjeksiyon şeklinde yapılır. Vucüdun kendini onarmak için yeterince kana ulaşmadığı bölgelere uygulanır. 

Hangi durumlarda uygulanır?

Kozmetikten ağrı tedavisine kadar çok geniş bir alandır uygulanabilir. Kurumumuzda çoğunlukla baş-boyun-bel ağrıları ve tendon ağrılarında kullanılmaktadır.

  • Proloterapi’de kullanılan etken ilaç doğrultusunda bölgede kanlanma görülür ve vücut kendini onarmaya başlar.

Enjekte edilen bölgeyi uyararak kan hücrelerinin bölgeye gelmesine ve uyarılan enzimler aracılığıyla iyileşme süreci başlar.

Bilgi ve Randevu Formu
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad, soyad, telefon numarası, e-posta ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemiz üzerinden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirme doğrultusunda olmak üzere iş ortaklarımızca amacına uygun olarak kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...