Doktorlarımız

Op. Dr. İsmail Yılmaz

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

1979-1985, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde eğitimini tamamladı. 

1985-1988, Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisinde zorunlu hizmetini yaptı.

1993-1997, Ankara Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesinde, Ortopedi ve Travmatoloji ihtisasını tamamladı.

1999-2002, Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, Uzman Operatör Doktor olarak görev yaptı.

2001 yılında Türkiyenin ilk özel dal merkezi olarak Ortopedi ve Travmatoloji üzerine uzmanlanmış ISOM(İstanbul Ortopedi Merkezi)'u kurdu.

ISOM günümüzde Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Ağrı Tedavisi, Sağlıklı Yaşam alanlarında kapsayıcı sağlık hizmeti vermektedir.
 

Bilgi ve Randevu Formu
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad, soyad, telefon numarası, e-posta ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemiz üzerinden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirme doğrultusunda olmak üzere iş ortaklarımızca amacına uygun olarak kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...