Diode Lazer Epilasyon

Diode lazer epilasyon ile uygulama acısız ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Ağrısız ve yanık oluşma riski olmadan kısa süreli seanslarla tüylerden kurtulmaya olanak sağlar.

Bölgeye sık atışlar yerine bölgeyi ütüleyerek uygulama yapılır bu da hem kıl köklerine kolayca nüfuz etmeye olanak sağlar hem de masaj etkisi oluşturarak rahat bir şekilde tüylerden kurtulmayı sağlar. İnce tüylerde de etkisi oldukça kuvvetlidir.

Ayrıca yanık tene de uygulanabilir. Her mevsim güvenle uygulanabilecek lazer epilasyon metodudur. Ütüleme lazer epilasyon son zamanlarda en çok kullanılan lazer epilasyon teknolojilerinden biridir.

*Soprano Ütüleme Lazer Epilasyon cihazı FDA onaylıdır.

Bilgi ve Randevu Formu
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad, soyad, telefon numarası, e-posta ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemiz üzerinden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirme doğrultusunda olmak üzere iş ortaklarımızca amacına uygun olarak kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...