PRP (Platelet Rich Plasma)

PRP (Platelet Rich Plasma) kendi kanınızla gelen gençlik ve güzellik sloganıyla da tanınan bu yöntem cilt gençleştirme, yenileme amacıyla uygulanır. 15-20 dakika gibi kısa bir sürede uygulanır. PRP tedavisi; kişiden alınan ve özel kitlerle ayrıştırılan doku anında yenilenmesi, gençleşmesi istenen bölgelere (yüz, boyun, dekolte, eller v.s)  cilde verilerek uygulanan bir gençleştirme yöntemidir.

Tüm bu uygulamaların amacı; hasar görmüş, hasar görmeye başlamış olan ciltleri ve hipodermal dokuları aktive etmek ve yenilemektir. Böylece daha genç, yeni, dolgunlaşmış, sağlıklı, kırışıklıkları azalmış bir cilt oluşur. Ayrıca bu uygulama saç diplerine de yapılır. Saç köklerini yenileyip dökülmesini önlemekte ve daha sağlıklı, parlak, canlı saçlar oluşmaktadır. Saç ekimi sonrası, destek tedavisi olarak da uygulanır.

PRP yönteminin en önemli avantajı; doğru şekilde uygulandığı takdirde, kişinin kendi dokusu kullanıldığı için güvenli ve alerjik reaksiyonu olmamasıdır. Ayrıca pratiktir ve 20 dakika içinde işlem tamamlanır. Günlük yaşamı etkilemez.

PRP yöntemi, kliniğimizde, yoğun olarak uyguladığımız yöntemlerden birisidir. Daha geniş bilgi almak için kliniğimize başvurabilirsiniz.

PRP fiyatları, uygulanacak seans sayısına göre değişmektedir.

Bilgi ve Randevu Formu
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad, soyad, telefon numarası, e-posta ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemiz üzerinden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirme doğrultusunda olmak üzere iş ortaklarımızca amacına uygun olarak kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...