Fizik Tedavi Merkezi

ISOM Fizik Tedavi merkezi kas iskelet sorunlarının çözümünde tanı, tedavi, öneri ve rehabilitasyon uygulamalarını modern donanım ve tekniklerle sürdürmektedir. Hastaların ortopedik ameliyat veya nörolojik rahatsızlıklardan sonra hızla iyileşmeleri ve iş ya da spor yaşamlarına dönmelerinin yanı sıra travma ya da kronik hastalıklara bağlı ağrılı durumlar ve hareket kısıtlanmalarının tedavisinde fizik tedavi ve rehabilitasyon büyük bir role sahiptir.

İlk değerlendirmesinin ardından hastaya göre biçimlendirilmiş bir rehabilitasyon programı tasarlanarak hastanın tekrar zindelik ve fonksiyonlarını geri kazanmasına yardımcı olunmaktadır.

ISOM’daki deneyimli fizyoterapi ekibimiz uzmanlık alanları olan fizik tedavi teknikleri, spor yaralanmaları, kas güçlendirme egzerzisleri ve nörolojik rehabilitasyon alanlarında çalışmaktadır.

ISOM Fizik Tedavi merkezi bu amaçla uygun donanıma sahip tedavi odalarında elektroterapi, egzersiz terapisi, manipülatif terapi ve bütün temel fizyoterapi uygulamalarında hizmet vermektedir.

Bilgi ve Randevu Formu
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad, soyad, telefon numarası, e-posta ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemiz üzerinden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirme doğrultusunda olmak üzere iş ortaklarımızca amacına uygun olarak kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...