Omurga Kırıkları

Omurganın kırıkları bir kol veya bacak kırığından farklıdır. Omurgadaki bir kırık omurilik kanalına bası yaparak omurilik sinirinde hasara sebep olabilir. Omurga kırık ve çıkıklarının çoğu trafik kazaları, düşmeler, ateşli silah yaralanmaları veya spor yaralanmaları sebebiyle oluşur. Yaralanmalar; orta dereceli kas ve bağ yaralanmalarından, felce sebebiyet veren kırıklı çıkıklara kadar uzanan bir spektrumda olabilir. Kırık ya da yaralanmanın derecesine bağlı olarak, kırık belirtileri; ağrı, yürüme güçlüğü ya da kol ve bacakları oynatamama (tam felç) şeklinde olabilir. Ameliyatsız (konservatif) olarak tedavi edilebildikleri gibi ağır ve felce sebep olan kırıkların varlığında cerrahi tedaviye de ihtiyaç duyulabilir.

Bilgi ve Randevu Formu
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad, soyad, telefon numarası, e-posta ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemiz üzerinden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirme doğrultusunda olmak üzere iş ortaklarımızca amacına uygun olarak kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...